Názor pana starosty Ing. Jiřího Němce

Protože se snažíme být otevření a o problematice Hajnišova mlýna diskutovat, rozhodli jsme se, že na naše stránky umístíme i odkaz na názor pana starosty, který se objevil na nástěnce vedle bývalého Erka a na stránkách města. Nechceme ho v tomto úvodu detailněji komentovat, k tomu slouží komentáře. Navíc si o něm může každý, i v souvislosti s informacemi uvedenými na tomto webu, udělat názor sám. Věříme, že seriózní politik má svá tvrzení podložená odbornými ekonomickými a technickými studiemi. Jen škoda, že nejsou běžně dostupné (my jsme je zatím nezískali). Také věříme, a doufáme, že informace o dobrém stavu centrální části budovy vypadly z textu pouze omylem.

Odkaz na dokument:

http://www.trebechovice.cz/assets/File.ashx?id_org=16945&id_dokumenty=171205

2 komentáře u „Názor pana starosty Ing. Jiřího Němce

  1. Zdeněk Svoboda

    Pamatuji se, že zhruba před 15 – 18 lety byl mlýn na prodej za 900 000 Kč. Tehdy byl v mnohem lepším stavu než nyní. Proč ho tehdy město neodkoupilo?

  2. Miloslav Svoboda

    Historie se v Třebechovicích stejně jako jinde opakuje. Politiku dělají stále stejné typy lid, je jedno jestli to bylo za komunistů nebo dnes, čiší z nich arogance moci a hlouposti. Osud Hajnišova mlýna mi připomíná osud plovárny na Orlici. Také byla někomu solí v očích a byla zbourána! Údajně nějaký příslušník SNB z ní postavil chatu. Miloš z Prostějova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *